Centrum Opieki DomowejProwadzimy kształcenie podyplomowe pielęgniarek i położnych oraz opiekujemy się pacjentami w ramach kontraktowanej z NFZ pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej.

W ramach kształcenia podyplomowego oferujemy szkolenia, specjalizacje, kursy kwalifikacyjne i kursy specjalistyczne dla pielęgniarek i położnych. Zapewniamy wysoki poziom edukacji doceniany przez naszych klientów oraz pracodawców. Wiemy co jest potrzebne pielęgniarkom ponieważ same jesteśmy pielęgniarkami. Zuzanna Mysłowska i Beata Mróz

 Powrót do szkoleń stacjonarnych.

Podążając za kolejnymi zniesieniami ograniczeń epidemicznych oraz opierając się na interpretacji Ministerstwa Zdrowia wracamy do organizowania szkoleń stacjonarnych.
Nasza oferta kursów i specjalizacji pozostaje aktualna a warunki ich prowadzenia będą dostosowane do zaleceń wynikających z obostrzeń zgodnie z „Wytycznymi dla organizatorów spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i kongresów w trakcie epidemii SARS-CoV-2” wydanych przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym.